DailyCredit

3.40/55 głosów,   5 Opinie
Złóż wniosek www.dailycredit.pl

3 000 zł

Maks. termin spłaty: 12 miesięcy

Przelew pieniędzy na konto

Kilka minut

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 19.00

DailyCredit – szybka pożyczka gotówkowa

Chcesz się związać z jedną, sprawdzoną i zaufaną firmą, zamiast biegać od jednej do drugiej? Wydaje nam się, że powinieneś zatrzymać się na DailyCredit. Oferują oni coraz wyższą ofertę maksymalnej kwoty pożyczki wraz z kolejnymi, które zdecydujesz się zaciągać. Może i zaczyna się z dość niskiego pułapu, ale już druga to 900 złotych do zgarnięcia. Firma jest bezpieczna i ma jasne warunki, które musisz spełnić. Nie pożyczają oni na prawo i lewo, co bardzo dobrze o nich świadczy.

Podstawowe informacje dotyczące DailyCredit

pełna nazwa: DAILY FINANCE Sp. z o.o.

dane kontaktowe:
DAILY FINANCE Sp. z o.o.
Tadeusza Kościuszki 47c, Suwałki
NIP: 5272623485
REGON: 142324110
KRS: 0000350809

adres e-mail: [email protected]
strona internetowa: www.dailycredit.pl
telefon kontaktowy: 607 603 356, 87 777 00 02
godziny pracy: poniedziałek-piątek 8.00 – 19.00 (całodobową możliwość przyjmowania wniosków)

O DailyCredit

DailyCredit to produkt oferowany przez DAILY FINANCE Sp. z o.o. Jest to instytucja finansowa całkowicie niezależna od banków. Nie należy do grona nowych firm. DailyCredit ma silną pozycję na rynku szybkich pożyczek gotówkowych. Wszystko zostało wypracowane na przestrzeni lat przede wszystkim za sprawą tego, że DailyCredit obserwuje rynek, a tym samym konkurencję oraz śledzi tempo zmian dzisiejszej gospodarki. Pozwala to na modyfikowanie oferty, aby przez cały czas była korzystna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów firmy. Z myślą o ich zadowoleniu DailyCredit dostarcza proste i łatwo dostępne produkty finansowe. To właśnie dostępność jest tu największą zaletą. Można uzyskać błyskawiczną gotówkę, nie wychodzą z domu. W razie pytań pomoże nam zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Z tymi skontaktować się możemy: korzystając z telefonu, poczty elektronicznej, a także poprzez popularny komunikator głosowy Skype. To bardzo wygodne i darmowe rozwiązanie. Brawo DailyCredit!

Firma podkreśla fakt, iż bardzo dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa – Twojego bezpieczeństwa finansowego. DailyCredit to przede wszystkim ludzie i wiedzą oni, że życie przynosi nieprzewidziane wydatki. To właśnie w takich sytuacjach można na nich liczyć. Oprócz bezpieczeństwa i jakości ważną kwestią jest czas. Firma kieruje się starożytną maksymą Carpe Diem – chwytaj dzień. DailyCredit oferuje jedne z najtańszych pożyczek na rynku. To wszystko sprawia, że w razie nagłych wydatków możemy im ufać i być spokojni. Korzystając z ich usług, pozbędziemy się niepotrzebnego stresu i nieprzespanych nocy. Jedynym minusem wydaje się tu brak okresowych promocji.

Ogólne warunki pożyczki

Sztandarowa oferta firmy dotyczy szybkiej pożyczki gotówkowej. W zależności od tego, który raz pożyczasz, korzystając z usług DailyCredit, możesz uzyskać kwotę:

 • pierwsza pożyczka – maksymalnie 600 złotych,
 • druga pożyczka – maksymalnie 900 złotych,
 • trzecia pożyczka – maksymalnie 1200 złotych,
 • czwarta pożyczka – maksymalnie 1500 złotych,
 • piąta pożyczka – maksymalnie 2000 złotych,
 • szósta pożyczka – maksymalnie 2500 złotych,
 • siódma i kolejna pożyczka – maksymalnie 3000 złotych

Okres spłaty, na jaki możesz się zdecydować to 15 lub 30 dni. Raty w przypadku większej pożyczki można rozłożyć na okres od 2 do 12 miesięcy. Spłacisz więc bez stresu związanego z presją czasu. Złożenie wniosku, jak to w przypadku elektronicznych formularzy trwa tu chwilę, a pieniądze w przypadku pozytywnej decyzji przelewane są bezzwłocznie, tak abyś miał do nich, jak najszybszy dostęp. Czas potrzebny na wydanie decyzji to zaledwie kilka minut, musisz jednak pamiętać o wgraniu na swój profil w DailyCredit pliku dokumentującego Twoje comiesięczne dochody, zaraz po wysłaniu wniosku o pożyczkę. W celu weryfikacji swojego konta prześlesz symboliczną złotówkę. Standardowe rozwiązanie.

Oferta firmy jest znacznie szersza i stale pojawiają się kolejne usługi. Ze strony wywnioskować można, że kolejnym produktem finansowym DailyCredit będzie pożyczka przez SMS. Instytucja pozabankowa nie śpi i stale się rozwija. Tylko w ten sposób może pozostać w czołówce najlepszych na rynku. Mało tego, z DailyCredi można podjąć współpracę. Jeśli prowadzisz biuro pośrednictwa finansowego, punkt kasowy lub inną działalność umożliwiającą obsługę klienta w zakresie udzielania pożyczek, możesz mieć ich produkty w swojej ofercie nawet jeszcze dzisiaj. Wystarczy skontaktować się z firmą poprzez odpowiedni formularz dostępny na stronie internetowej.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie jesteś pełnoletni,
 • przekroczyłeś wiek 75 lat,
 • nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • nie posiadasz stałego, miesięcznego dochodu,
 • nie udokumentujesz dochodu,
 • nie masz aktywnego telefonu komórkowego,
 • nie posiadasz własnego rachunku bankowego,
 • masz aktualnego zadłużenie w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.,
 • podasz świadomie fałszywe dane we wniosku lub po prostu się pomylisz podczas jego wypełniania.

DailyCredit zastrzega, że w danym okresie możesz mieć tylko i wyłącznie jedną aktywną pożyczkę. Zaciągnięcie kolejnej jest możliwe dopiero po spłacie wcześniejszej. Regulamin świadczenie usług drogą elektroniczną w zakresie udzielania pożyczek osobom fizycznym jest udostępniony na stronie internetowej. Nic nie jest tu ukryte, także dodatkowe opłaty są przedstawione w sposób jawny. To wszystko ma na celu ukazanie DailyCredit jako rzetelnego pożyczkodawcy i tak w rzeczywistości jest.

Opinie

Narzekają ci, którzy nie płacą rat na czas. Wydaje nam się to mocno niepoważne. Klienci zwracają uwagę, że może i jest nieco drogo, ale w umowie nie ma kruczków prawnych ani podstępów, a firma jest duża i uczciwa. Niektórym jednak nie wystarcza 600 złotych, jakie można otrzymać przy pierwszej pożyczce i szukają wyższej kwoty u konkurencji.

Przelew symbolicznej kwoty
Pożyczka przeznaczona jest dla wszystkich spełniających następujące warunki:
- musisz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
- musisz posiadać stałe miesięczne udokumentowane dochody,
- musisz mieć od 18 do 75 lat,
- musisz mieć aktywny telefon komórkowy,
- musisz posiadać własny rachunek bankowy,
- nie możesz mieć aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Tadeusza Kościuszki 47c
Suwałki, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

DAILY FINANCE Sp. z o.o. to niezależna od banku instytucja finansowa, oferująca błyskawiczne pożyczki gotówkowe. Jesteśmy firmą o ugruntowanej na rynku pozycji, oferującą szeroki pakiet usług finansowych, do których należą przede wszystkim pożyczki gotówkowe przez Internet. Obserwujemy dynamicznie zmieniający się rynek i ciągle modyfikujemy naszą ofertę tak, aby nadążać za tempem zmian dzisiejszej gospodarki. Za cel stawiamy sobie dostarczenie prostych i dostępnych produktów finansowych.

562 wizyt, 2 wizyt dzisiaj

5 Opinie

 1. Polikarp
  Polikarp

  Można powiedzieć, że pożyczka załatwiona w 5 minut. Bardzo szybka decyzja odnośnie przyznania pieniędzy, bez wychodzenia z domu – bo wszystko zrobiłem przez internet. Jasno i przejrzyście wszystko wyjaśnione we wniosku więc nie ma się czego obawiać. Polecam.

  Marzec 2, 2016 at 11:17 am
 2. martyna70
  martyna70

  Co prawda firma całkiem dobrze się prezentuje, ale jak dla mnie ma słabą ofertę. Znam masę innych firm, które biją ją na głowę. Ale plus za dobry wizerunek.

  Marzec 7, 2016 at 2:25 pm
 3. bożenka
  bożenka

  Słabe warunki, ale mimo to się zdecydowałam. Żałuję. Chamska obsługa. Nigdy więcej.

  Marzec 17, 2016 at 6:11 pm
 4. zatroskana
  zatroskana

  A ja nie żałuję. Szybko, sprawnie i pieniądze na koncie. Do tego odpowiedni termin na spłatę pożyczki.. Ja jestem zadowolona.

  Maj 23, 2016 at 4:54 am
 5. sprytna
  sprytna

  Ja nie mam żadnych negatywnych odczuć. Zostałam potraktowana życzliwie. Umowa jasna i czytelna. Pieniądze szybko otrzymałam. Czas spłaty też mi odpowiadał. Spłacona już. I jak bym miała jeszcze korzystać to nie będę miała oporów przed korzystaniem z tej firmy.

  Czerwiec 7, 2016 at 12:12 pm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.