Ekspres Pożyczka

3.57/510 głosów,   10 Opinie
Złóż wniosek www.eksprespozyczka.pl

Pierwsza pożyczka: 500 zł

Maks. termin spłaty: 30 dni

Przelew pieniędzy na konto

24 godziny

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 17.00

Ekspres Pożyczka – u nich przedłużysz termin spłaty

Zdarzają się różne wypadki losowe. Wtedy musimy „na już” skorzystać z usług firm oferujących pożyczki, najlepiej te szybkie, czyli przez internet. Okazuje się także, że połączenie z internetem nie jest wymagane. O tym jednak później. Mimo tego, że większość osób pożycza odpowiedzialnie i w momencie zaciąganie pożyczki mają pewność, że będą w stanie zwrócić pożyczone pieniądze, a nawet ostrożnie zakładają, że w razie pojawienia się drobnych problemów, pieniądze na spłatę zawsze się znajdą to zdarza się niestety, że życie pisze różne scenariusze i plany mogą się pokrzyżować. Nie ma wtedy powodu do paniki. Ekspres Pożyczka to wyrozumiała firma. Mają w swojej ofercie przedłużenie terminu spłaty, a nawet oferują umowę o zwrot pożyczki w dogodnych dla nas ratach.

Ogólne warunki pożyczki

Najwyższa kwota, jaka widnieje po przesunięciu suwaka z wysokością pożyczki maksymalnie w prawo to 1500 złotych. Nie jest ona jednak osiągalna dla nowych klientów. Ci mogą zgarnąć do 500 złotych na 15 lub 30 dni. W tym drugim przypadku koszty wyniosą 115 złotych. Wnioskować o najwyższe kwoty mogą lojalni klienci. Którzy to? Tacy, co spłacili w terminie co najmniej cztery pożyczki od Ekspres Pożyczka. Ci mogą także mieć dwie aktywne pożyczki w danym czasie. Wygląda na to, że warto związać się z Ekspres Pożyczka na dłuższy czas. Minimum formalności znacznie to ułatwia. Procedura jest jak zawsze w takich przypadkach prosta i szybka. Rejestracja na stronie, wypełnienie wniosku i pozostało już tylko oczekiwanie, aż środki znajdą się na naszym koncie, które zweryfikujemy, wykonując przelew 1 grosza.

Okazuje się, że nawet osoby niemające łącza internetowego są w stanie skorzystać w wygodny i szybki sposób z usług firmy. Nowym rozwiązaniem zastosowanym jakiś czas temu jest pożyczka przez SMS. W razie problemów ze spłatą oddano w nasze ręce możliwość przedłużenia okresu spłaty. Niestety niesie to ze sobą dodatkowe koszty. W przypadku wydłużenia okresu o 15 dni jest to 27 złotych, a 30 – 40 złotych. Opłaty podajemy w przypadku pożyczki w wysokości 500 złotych.

Niska kwota pożyczki skutkuje tym, że nie musimy jej zabezpieczać poprzez zastaw lub poręczenie. Bezpieczne będą za to nasze dane osobowe. Podkreśla to sama firma. Tak samo, jak fakt, iż wszystko odbywa się tu na jasnych warunkach i nie uświadczymy żadnych ukrytych opłat. Przejrzysty jest także proces spłaty rat. Wszystkie szczegółowe dane są do wglądu przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wystarczy zalogować się do strefy użytkownika, korzystając ze swojego ID i hasła. W przypadku ich utraty procedurę odzyskiwania danych znajdziemy na stronie internetowej.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie ukończyłeś 21 roku życia,
 • przekroczyłeś wiek 60 lat,
 • nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, nie posiadasz numeru PESEL i polskiego dowodu osobistego,
 • posiadasz niespłacone długi,
 • Twoja historia spłat wcześniejszych pożyczek pozostawia wiele do życzenia,
 • nie posiadasz stałego źródła dochodów,
 • podasz świadomie fałszywe dane we wniosku lub po prostu się pomylisz podczas jego wypełniania.

Opinie

Jak najbardziej pozytywne. Stali klienci otrzymują 1500 złotych w czasie krótszym niż 30 minut. Nie ma tu ścigania klientów, którzy po prostu zapomnieli wpłacić na czas. Mało tego, firma sama wysyła przypomnienia, że zbliża się ten czas. Świetny pomysł! Konkurencja w dużej mierze tylko czeka, aż ktoś zaśpi i bezlitośnie to wykorzystuje. Zabawna sytuacja wynikła z wpłaty kwoty weryfikacyjnej, a następnie otrzymaniu negatywnej odpowiedzi na wniosek. Oburzona klientka narzeka na brak zwrotu symbolicznej kwoty. Ta pani chyba nie pozwala, żeby ktokolwiek był jej „winny grosika”. Oferta Ekspres Pożyczka jest jak najbardziej godna polecenia. To też robimy. Polecamy zdobyć tu status lojalnego klienta i otrzymywać jeszcze lepsze warunki.

 

Przelew 1 gr
-Osoba jest obywatelem Polski, posiadającym numer PESEL oraz polski dowód osobisty. -Osoba w przedziale wiekowym 21 do 60 lat. -Osoba nie posiadająca niepokrytych długów. -Osoba posiadająca porządną historię spłat wcześniej udzielanych pożyczek. -Osoba posiadająca stałe dochody

Adama Mickiewicza 11/202
Suwałki, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

Argentum Capital Sp. z o. o. jest międzynarodową instytucją finansową, założoną w 2009 roku, która zajmuje się udzielaniem ekspresowych pożyczek przez internet lub sms.

Naszą misją, jest pomóc jak największej liczbie klientów w ich różnych krótkoterminowych potrzebach finansowych. Wykluczmy skomplikowane i niejasne procedury, z którymi na co dzień spotykamy się w bankach i innych instytucjach kredytowych. Doświadczeni specjaliści udzielą wszelkich rad finansowych i pomogą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

W naszych usługach nie znajdziecie Państwo żadnych ukrytych kosztów!!!

Zaprojektowaliśmy naszą stronę tak, aby była jak najbardziej przyjazna klientowi. Ofertę ciągle dopasowujemy do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań i potrzeb klientów. Jesteśmy dumni z usług, które możemy Państwu zaoferować, z ich prostoty i szybkości.

599 wizyt, 2 wizyt dzisiaj

10 Opinie

 1. alaklejsa
  alaklejsa

  Korzystałam z usług tej firmy jakieś 3 razy. Nie mogę narzekać. Za pierwszym razem się trochę bałam, ale nie było powodów. Bardzo szybko, bo już po kilku minutach otrzymałam odpowiedź. Oczywiście pozytywną. Pierwszy raz potrzebowałam dosłownie do pierwszego 500 zł. Szybciutko oddałam. Po jakimś czasie znów miałam problem i potrzebowała na już nieco większa kwotę. Tym razem także mnie ta firma nie zawiodła.
  Pieniądze wchodzą na konto kilka minut po otrzymaniu decyzji. Nie wiem, jak to wygląda w weekendy, bo chyba wtedy firma nie pracuje.
  Największym atutem firmy na pewno jest szybka i zupełnie bezproblemowa obsługa. Nawet osoby, które nie radzą sobie zbyt dobrze z komputerem, poradzą sobie na stronie internetowej.

  Luty 24, 2016 at 10:54 am
 2. Marian
  Marian

  Dla osób, które potrzebują gotówki na wczoraj, jest to chyba jedna z najlepszych opcji. Przejrzysta umowa, szybka decyzja, poza tym nawet nie trzeba wychodzić z domu. Firmę warto pochwalić też za wysoką jakość obsługi. Nie polecam brania pożyczek, ale jak nie ma innego wyjścia, to warto wiedzieć, która firma jest wiarygodna.

  Luty 27, 2016 at 9:47 pm
 3. słoneczny
  słoneczny

  Chyba każdy jak bierze pożyczkę z nowego źródła, ma małego stracha. Ale tu nie ma czego sie obawiać. Szybko dostaje sie pieniądze, nie trzeba wychodzić z domu. Opcja pożyczki przez internet jest bardzo korzystna, oszczędza się sporo czasu.

  Marzec 19, 2016 at 3:31 pm
 4. zdziwiona13
  zdziwiona13

  Ja też korzystałam z tej pożyczki, bardzo dobra propozycja gdy brakuje do wypłaty. Załatwienie formalności szybko i bez problemów. Decyzja podjęta ekspresowo i po chwili miałam pieniądze na koncie. Dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość ratowania się w trudnych sytuacjach.

  Marzec 30, 2016 at 11:11 am
 5. krytyczna
  krytyczna

  To faktycznie ekspres pożyczka. Gdy brakuje pieniędzy z rożnych powodów, to bardzo dobra propozycja. Minimum formalności. Pieniądze szybko na koncie. Polecam wszystkim potrzebującym.

  Kwiecień 29, 2016 at 8:35 am
 6. motyle123
  motyle123

  Jak każdy bałem się tej firmy za pierwszym razem. Na szczęście strach ma wielkie oczy. Korzystałem już dwa razy. Decyzja o przyznaniu pożyczki w parę minut, pieniądze na koncie też bardzo szybko. Bardzo przyjazna firma pożyczkowa – polecam

  Maj 1, 2016 at 6:30 am
 7. wiosennaja
  wiosennaja

  Ja już dwa razy korzystałam z ich pomocy. W domu jak coś się psuje, to wiadomo przed wypłatą. Dlatego szybka pożyczka ratuje skórę. A tu przez internet, szybko, sprawnie. Decyzja o przyznaniu pożyczki tez w tempie ekspresowym. Spłata bez problemu. Polecam.

  Maj 6, 2016 at 6:29 am
 8. podróznik
  podróznik

  To naprawdę ekspresowa propozycja pożyczki.Załatwianie formalności trwa chwilkę. Pieniądze po otrzymaniu decyzji, też bardzo szybko wpływają na konto. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W razie przejściowych kłopotów, bardzo dobra propozycja.

  Maj 9, 2016 at 5:50 am
 9. pogromca
  pogromca

  Już dwa razy zdarzyło mi sie korzystać z tej pomocy. Pożyczka pomogła mi załatwić bieżące sprawy. Pieniądze miałem szybko i to bez wychodzenia z domu. Pożyczka przez internet to bardzo dobra oferta.

  Maj 28, 2016 at 10:27 am
 10. jowita59
  jowita59

  Faktycznie bardzo dobra oferta. Pożyczka załatwiona w tempie ekspresowym. Splata nie była kłopotliwa. Gdy będę zmuszona, to tylko tu będę korzystać. Śmiało można korzystać.

  Czerwiec 7, 2016 at 12:22 pm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.