EuroCent

3.33/57 głosów,   7 Opinie
Złóż wniosek www.eurocent.pl

15 000 zł

Maks. termin spłaty: 128 tygodni

Przelew pieniędzy na konto

do 48 godzin

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00

EuroCent – wolisz przelew na konto czy pieniądze do domu?

Obojętnie jak odpowiecie na powyższe pytanie. Wszystko przez to, że ten pożyczkodawca oferuje zarówno przelew środków na numer rachunku bankowego, jak i dostawę gotówki wprost do Twojego miejsca zamieszkania. Zdecyduj, jak będzie Ci najwygodniej. Zanim to jednak zrobisz, przybliżymy Ci szczegółowo ofertę EuroCent.

Ogólne warunki pożyczki

Zaczynamy od tego, co interesuje wszystkich tu zebranych, a mianowicie od kwoty, jaką można uzyskać. Wszystko jest bardzo jasno przedstawione i tak w przypadku, gdy zdecydujemy się na jednorazową spłatę w ciągu 4 tygodni, możemy maksymalnie pożyczyć 880 złotych. Ta kwota znacząco rośnie, gdy zdecydujemy się na spłatę w cotygodniowych ratach. Wtedy nasz domowy budżet zasili aż 15 tysięcy złotych! Nie wszystko jest jednak tak kolorowe. Zaciągając pożyczkę w takiej wysokości na 128 tygodni, będziemy mieli do spłaty ponad 50 tysięcy. Szaleństwo. Tak wysoki koszt pożyczki dotyczy na szczęście tylko pakietu Komfort.

Czym są te tajemniczo brzmiące pakiety? To po prostu dwie formy obsługi pożyczki. Gdy zdecydujemy się na pakiet Komfort, możemy liczyć na szybkość i jak sama nazwa wskazuje wygodę. Wszystkie formalności zostaną załatwione w Twoim domu i już po upływie 48 godzin będziesz wiedzieć, czy Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Zakładamy dla Ciebie optymistyczną opcję, w związku z tym wypada już tylko czekać na dostawę gotówki wprost do domu. Pakiet obejmuje także profesjonalną obsługę klienta firmy EuroCent w jego domu przez cały okres spłacania.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku pakietu Standard. Wybierając go, to my sami będziemy zmuszeni skontaktować się z oddziałem EuroCent i zobowiążemy się do dostarczenia we własnym zakresie wszelkich wymaganych dokumentów (np. zaświadczenie o dochodach) do siedziby firmy. W przypadku pozytywnej decyzji środki zostaną przelane na nasze konto bankowe. Koszty pożyczki z tym pakietem są znacznie niższe.

Obojętnie na jaki sposób się zdecydujecie, dbajcie, aby spłacać na czas. Przyniesie to korzyści w przyszłości i kolejne pożyczki nie będą wymagać już przedstawienia dużej liczby dokumentów. Wtedy wystarczy okazać tylko dowód osobisty. Dotyczy to jednak tylko oferty z jednorazową spłatą. W jej przypadku otrzymujemy również możliwość przedłużenia okresu spłaty. Oczywiście pod warunkiem, że nie jesteśmy nowymi klientami. Opłaca się związać z firmą na dłużej i zbudować sobie pozycję rzetelnego pożyczkobiorcy.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie ukończyłeś 18 roku życia,
 • nie posiadasz numeru PESEL i polskiego dowodu osobistego, nie okażesz drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. paszport lub prawo jazdy),
 • nie jesteś zameldowany na terenie Polski,
 • nie pokażesz zaświadczenia o dochodach (wyciąg z konta bankowego, pasek z wynagrodzeniem, waloryzacja),
 • figurujesz na liście BIK, choć to niekoniecznie Cię przekreśla, każdy przypadek jest tu traktowany indywidualnie.

Opinie

Jak zapewne się domyślacie, użytkownicy zwracają uwagę na ogromne koszty pożyczki w pakiecie Komfort. Nikomu nie polecamy korzystać z tej usługi. Może w przyszłości coś się zmieni i ceny domowej obsługi znacząco spadną. Na to się jednak nie zanosi. W takim przypadku zostaje nam pakiet Standard. W ten sposób nie mamy co liczyć na szybkie otrzymanie gotówki. Ba, nawet w przypadku droższego pakietu czas na wydanie decyzji to aż 48 godzin. Dla kogoś, kto „na już” potrzebuje środków, firma EuroCent wydaje się kiepskim wyborem. Klienci, którzy skorzystali z oferty, potwierdzają jednak wiarygodność firmy i to właśnie z tego względu decydowali się zaciągnąć pożyczkę właśnie u nich, nie zważając na wysokie koszty. My ze swojej strony jesteśmy gdzieś pośrodku i nie do końca polecamy, ale i też stanowczo nie odradzamy korzystania z usług EuroCent. Sprawę trzeba dobrze przemyśleć. Oferta z całą pewnością nie jest atrakcyjna dla wszystkich.

Przelew symbolicznej kwoty
Zasadą spółki jest sprawdzanie zdolności kredytowej swoich Klientów w dostępnych bazach danych. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego negatywna informacja w BIK nie przekreśla jednoznacznie szans Klienta na otrzymanie pożyczki. Firma rozpatruje każdy wniosek o pożyczkę i do każdego Klienta podchodzi indywidualnie.

Młodzieży 9d
Kraków, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

Eurocent S.A. to dynamicznie rozwijająca się instytucja finansowa specjalizująca się przede wszystkim w dostarczaniu produktów finansowych, takich jak pożyczki gotówkowe z obsługą w domu, przeznaczonych dla Klientów indywidualnych.

Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów.

617 wizyt, 1 wizyta dzisiaj

7 Opinie

 1. pelagia04
  pelagia04

  Dobra firma. Znalazłam ogłoszenie w internecie, przeczytałam na forach internetowych czy rzeczywiście są tacy jak się reklamują i spróbowałam. Otrzymałam pieniądze. Można dogodnie spłacać pożyczkę. Co ważne można kontaktować się bez problemu z pracownikami.

  Luty 29, 2016 at 8:30 am
 2. kozak
  kozak

  Za drogo

  Marzec 19, 2016 at 12:27 pm
 3. tadek1
  tadek1

  Jak dla mnie również są za drodzy. Na rynku nie brakuje firm, które oferują bardziej atrakcyjne warunki

  Marzec 22, 2016 at 3:03 pm
 4. baska
  baska

  Nie taki cent. Dostałem 10 tysięcy. Tyle ile chciałem. Nie brałem obsługi w domu. Wole sam kontrolować spłaty, a nie czekać aż ktoś się łaskawie pojawi, albo i nie pojawi, żeby odebrać kasę. Elektroniczny przelew to chwila moment.

  Kwiecień 10, 2016 at 5:26 pm
 5. pawel18
  pawel18

  Zgadzam się w 100%. Jak dla mnie jest to firma godna zaufania. Skorzystałem raz i nie żałuję. Szkoda tylko, że jest tak mało znana, ale może dlatego jest właśnie taka dobra?

  Kwiecień 10, 2016 at 11:30 pm
 6. niedowiarek
  niedowiarek

  Jakie drogo? Jak dla mnie to są pożyczki na normalnych warunkach. Formalności załatwia się szybko i sprawnie. Termin spłaty do uzgodnienia. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

  Kwiecień 29, 2016 at 7:25 am
 7. pablo
  pablo

  Nie wiem co ma fakt tego, że mało znana do jakości ich obsługi. Możesz rozwinąć swoją myśl Pawel18?

  Czerwiec 28, 2016 at 5:12 pm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.