Jeden wniosek PL

3.73/513 głosów,   13 Opinie
Złóż wniosek jedenwniosek.pl

Maksymalna pożyczka: 200 000 zł

Maks. termin spłaty: 10 lat

Przelew pieniędzy na konto: 24 godziny

1 godzina

24 godziny na dobę

Jeden wniosek PL – internetowi doradcy finansowi

Firmy i platformy pośredniczące to na rynku produktów finansowych żadna nowość ani niespodzianka. Pozwalają nam oni oszczędzić czas. Tak samo jest z opisywanym doradcą. Ten jednak oferuje coś, czego większość z nich nie ma, a szczerze mówiąc, my spotykamy się z taką ofertą po raz pierwszy. Jeden wniosek PL pozwala nam także na otrzymanie kredytu z banku. Tym samym pomoże nam w odnalezieniu pożyczki długoterminowej na bardzo wysokie kwoty pieniędzy. Szczegóły zawarliśmy poniżej.

Ogólne warunki pożyczki

Jako że doradca za pomocą jednego wniosku załatwia kredyty i pożyczki z innych instytucji, rozpiętość wskaźnika z kwotą jest tu iście imponująca. Najniższa kwota, jaką możemy wybrać, została ustalona na 500 złotych. Zupełnie jakbyśmy brali chwilówkę. Jednak to, że doradca finansowy zawarł na swojej platformie przede wszystkim oferty banków, kwota maksymalna jest dużo wyższa i zamyka się na kwocie 200 000 złotych. Na mieszkanie powinno wystarczyć.

To, że skorzystanie z Jeden wniosek PL pozwoli nam uzyskać przede wszystkim korzystny kredyt można zauważyć na podstawie drugiego ze wskaźników. Oczywiście chodzi o ten, dzięki któremu wybierzemy okres spłaty. Ten został zamknięty w ramach od 12 miesięcy, aż do 120 miesięcy. To 10 lat!

Na podstawie tych dwóch danych zostanie dla nas wygenerowana w czasie rzeczywistym wysokość raty, z której spłaceniem będziemy musieli sobie finansowo poradzić każdego miesiąca. Na żadnym z etapów nie pozostaniemy sami. Do naszej dyspozycji oddano możliwość kontaktu z infolinią, na której możemy poznać szczegóły oraz odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Odpowie na nie profesjonalny doradca kredytowy. Jeśli chcemy działać na własną rękę, możemy skorzystać z porad, które zostały zawarte na stronie internetowej.

Dowiemy się tam m.in. o najważniejszych czynnikach, które decydują o wyborze najkorzystniejszego kredytu bankowego oraz co to jest i jak się oblicza tzn. scoring kredytu. Super sprawa dla osób, które są kompletnie zielone w sprawie finansów. Jest tam wiele podstawowych informacji, z którymi lepiej się zapoznać. W razie dodatkowych pytań zawsze można skorzystać z obsługi telefonicznej. Nie bójmy ani nie wstydźmy się pytać. Nie każdy musi znać się na wszystkim.

Oprócz oszczędności bezcennego czasu zdecydowanie się na skorzystanie z usług Jeden wniosek PL przynosi wiele innych korzyści. Do nich z całą pewnością zaliczyć można porównywanie ofert w wielu bankach jednocześnie, otrzymanie oferty, której warunki sami określimy oraz wybór dogodnej dla nas opcji. To nie wszystko. Będzie można liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo konsultanta, wszystko załatwimy bez ruszania się z domu, a wniosek można złożyć na dwa sposoby. Można to zrobić poprzez formularz online lub telefonicznie.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • masz mniej niż 18 lat,
 • nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • nie posiadasz pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • nie posiadasz źródła dochodu,
 • nie jesteś właścicielem aktywnego numeru telefonu komórkowego,
 • nie masz aktywnego adresu skrzynki elektronicznej.

Opinie

Bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek komentarze lub opinie na temat platformy do wyszukania dla nas najlepszego kredytu. Nasuwa nam się tutaj tylko jeden powód takiego stanu rzeczy. Jest to mała popularność, a co za tym idzie niewielka liczba osób, która korzysta ze strony. Internauci zwracają uwagę na to, że Jeden wniosek PL współpracuje zaledwie z sześcioma bankami w Polsce. W naszym kraju mamy ich ponad 20. My ze swojej strony pozostajemy neutralni. Opinia klientów jest dla nas bardzo ważna ze względu na to, że weryfikuje hasła marketingowe używane na stronach z rzeczywistością. W przypadku braku komentarzy działacie na własną odpowiedzialność.

 


Warszawa
Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

JedenWniosek to pierwszy w Polsce serwis internetowy oparty na sprawdzonym, skandynawskim rozwiązaniu.

W JedenWniosek  na podstawie jednego wniosku, sprawdzany jest profil kredytowy klienta oraz weryfikowana rzeczywista możliwość uzyskania kredytu w kilkunastu firmach pożyczkowych oraz bankach.

Po dokonanej analizie, doradcy JedenWniosek.pl przedstawią indywidualnie dopasowane oferty kredytowe tych instytucji, które są w stanie zaakceptować złożony wniosek.

Z przekazanych propozycji wystarczy wybrać jedną, a JedenWniosek pomoże sfinalizować niezbędne formalności.

Dzięki JedenWniosek klient oszczędza czas i unika wypełniania niepotrzebnej sterty papierowych dokumentów, nie szkodząc swojemu profilowi kredytowemu.

1357 wizyt, 1 wizyta dzisiaj

13 Opinie

 1. monisiaa1991
  monisiaa1991

  Były chłopak wpędził mnie w długi i chciałam to jak najszybciej spłacić. Na szczęście trafiłam na tą ofertę i miałam szansę pożyczyć większą gotówkę. Jeśli by mnie ktoś spytał czy polecam, to odpowiedziałabym, że tak, bo nie miałam żadnych problemów i już dwa razy uratowała mi ta firma życie!

  Luty 26, 2016 at 2:09 pm
 2. Roman
  Roman

  Podoba mi się to, że od razu proponują Ci kilka wariantów. A nie na siłę wciskają jeden. I Ty sobie dopasowujesz, jaki czas, rozkładasz raty, jaka firma z wielu opcji.

  Luty 29, 2016 at 3:16 pm
 3. Bożena
  Bożena

  Też mi się podoba że nie ma tylko jednego wariantu, można przedyskutować propozycje i wybrać najlepszy wariant dla siebie. No i czas spłaty jest dłuższy niż w innych firmach tego rodzaju. Ja jestem zadowolona.

  Marzec 6, 2016 at 2:36 pm
 4. Chriss
  Chriss

  Tu naprawdę warto brać pożyczkę i to na większą sumę. ja nie miałem ani problemów z dostaniem pożyczki ani ze spłatą. Umowa jest jasna i czytelna, należy tylko pilnować terminów, zastanawiamy się z żoną czy nie zrealizować marzenia o wczasach we Włoszech i nie wziąć na ten cel pożyczki. Bo oszczędzić takiej kwoty nie damy rady.

  Marzec 9, 2016 at 3:10 pm
 5. adam-luki
  adam-luki

  Potrzebowałem ostatnio trochę więcej gotówki, zgłosiłem się do tej firmy i póki co jestem zadowolony z przebiegu pożyczki. Na wstępie otrzymałem kilka wariantów i mogłem dobrać odpowiedni dla siebie, co zasługuje na pochwałę. Dodatkowo długi okres spłaty, który jest dla mnie dogodny. Formalności niedużo i łatwe w wypełnianiu. Na plus również krótki czas oczekiwania na decyzję. Pożyczkę otrzymałem bez większego problemu.

  Kwiecień 3, 2016 at 10:35 am
 6. wiosenna13
  wiosenna13

  Nas najbardziej ucieszył dlugi okres spłaty, bo potrzebowaliśmy większej pożyczki na wykończenie mieszkania. Załatwianie formalności trawały krótko a i na pieniądze nie musieliśmy czekać długo. Co warto podkreślić umowa jest jasna i czytelna.

  Kwiecień 4, 2016 at 11:52 am
 7. arek1960
  arek1960

  Korzystał ktoś może jeszcze z tej firmy? Słyszałem różne opinie, dlatego pytam. Proszę o informacje.

  Kwiecień 6, 2016 at 11:07 pm
 8. szczesciara
  szczesciara

  Faktycznie największym atutem jest długi okres spłaty. A też na plus, że nie ma jednej wersji pożyczki, doradztwo na duży plus. Nie mam jak do tej pory żadnych problemów ze spłatą. Oby tak do końca.

  Kwiecień 29, 2016 at 7:15 am
 9. wojowniczka
  wojowniczka

  Postanowiłam i zaryzykowałam. Bardzo dobra oferta. Długi okres spłaty.Obsługa bardzo mila.Umowa bez ukrytych opłat.

  Maj 14, 2016 at 11:38 am
 10. chorująca
  chorująca

  Tu naprawdę warto brać pożyczkę.Wiele ofert, nie tylko jedna. Można wybrać najlepszą opcję dla siebie. Obsługa na wysokim poziomie. No i dłuższy okres spłaty – polecam.

  Maj 19, 2016 at 7:22 am
 11. obolałaja13
  obolałaja13

  Ostatnio bida mnie dopadła i potrzebowałam większej kwoty. Znajomy polecił mi te firmę. Miałam trochę obaw, ale nie potrzebnie. Wszystko przebiegło po mojej myśli. A co dla mnie ważne to wydłużony okres spłaty.

  Maj 20, 2016 at 6:01 am
 12. janusz
  janusz

  Trochę mało tych banków.

  Maj 25, 2016 at 5:30 pm
 13. spanikowany
  spanikowany

  Świetna firma i mi też uratowali skórę. Pożyczkę otrzymałem bardzo szybko. Warto zwrocić uwagę na fachową pomoc i odpowiednie dobranie pożyczki do potrzeb klienta. Terminy spłat dogodne. No i duży plus za dlugi okres na spłatę rat.

  Czerwiec 8, 2016 at 4:08 am

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.