Na dowód

Pożyczka na dowód to mikropożyczka udzielana na niewielką sumę i na krótki okres potrzebny do jej spłacenia. Wszystko, co należy zrobić, aby otrzymać pieniądze to wybranie oferty jeden z wielu firm działających na rynku, zarejestrowanie się na jej stronie internetowej i zweryfikowanie swoich danych osobowych.
Wszystkie potrzebne dane znajdują się na podstawowym dokumencie potwierdzającym tożsamość, jakim jest dowód osobisty. Stąd nazwa tego rodzaju pożyczek. Nie są wymagane dokumenty potwierdzające stałe źródło dochodów. Mimo to potencjalny klient musi liczyć się z tym, że zostanie sprawdzony w biurach informacji gospodarczych.
Przeszkodą otrzymania pożyczki na dowód może być m.in. niespłacone kredyty. Gdy przejdziemy pozytywnie proces weryfikacji, możemy liczyć na wypłatę środków już w kilkanaście minut. Szybkość zależy od czasu, w jakim potwierdzimy swoje dane osobowe wykonując w tym celu przelew symbolicznej kwoty z prywatnego konta bankowego założonego na tę samą osobę, która wypełniła wniosek o pożyczkę.