VIVUS PL

4.00/522 głosów,   22 Opinie
Złóż wniosek www.vivus.pl

Pierwsza pożyczka: 1 600 zł
Druga pożyczka: 2 600 zł
Trzecia pożyczka: 3 500 zł
Czwarta pożyczka: 4 000 zł
Piąta pożyczka: 4 500 zł
Ósma pożyczka i kolejne: 5 000 zł

Maks. termin spłaty: 30 dni

Przelew pieniędzy na konto

15 minut

Poniedziałek - Niedziela: 06.00 : 23.00

 

VIVUS – najniższe ceny

Czy w końcu znaleźliśmy najtańszego pożyczkodawcę na rynku chwilówek online? Wszystko na to wskazuje. Godziny przeglądania ofert różnych firm przyniosły skutek. Firma oferuje pożyczki na kieszeń każdego Polaka. Liczby mówią same za siebie. Tuż po wejściu na stronę internetową VIVUS PL wita nas nawet wielkie hasło, które tym razem nie jest pustą marketingową paplaniną. Najniższa cena kolejnej pożyczki na rynku jest również potwierdzona badaniem MILLWARD BROWN, które co jakiś czas jest przeprowadzane ponownie.

Ogólne warunki pożyczki

Nie dość, że tanio, o czym sami przekonacie się już wkrótce to pierwsza za darmo. Tak, pożyczka dla klientów, którzy po raz pierwszy zapukają w drzwi wirtualnego oddziału, jest oferowana bez ponoszenia żadnych kosztów. Oddamy tyle, ile pożyczyliśmy. A pożyczyć możemy niemało. Wygląda na to, że VIVUS może ubiegać się także o tytuł pożyczkodawcy, który oferuje największą darmową chwilówkę na rynku. Zgodzimy się chyba wszyscy, że 1 600 złotych to w tym przypadku niemało. Najmniejsza kwota, jaka może zostać przez nas wybrana na wygodnym suwaku to 100 złotych.

Czas na spłatę zobowiązania już szału nie robi, ale i nie tego się spodziewaliśmy. Na oddanie kasy będziemy mieli maksymalnie 30 dni, a więc standardowo. Zawsze w takim wypadku zastanawiamy się, czy ktoś będzie wnioskować o naprawdę wysokie kwoty. W końcu trzeba je będzie zwrócić jednorazowo. Jeśli jednak będzie z tym problem, czeka na nas ostatnia deska ratunku w postaci płatnej możliwości przedłużenia terminu spłaty. Związane z tym opłaty są wysokie tak jak zresztą u innych. Należy też mieć na uwadze to, że nie u wszystkich pożyczkodawców znajdziemy taką opcję.

Przechodzimy do limitów wysokości pożyczki:

 • pierwsza pożyczka – 1 600 złotych,
 • druga pożyczka – 2 600 złotych,
 • trzecia pożyczka – 3 500 złotych,
 • czwarta pożyczka – 4 000 złotych,
 • piąta pożyczka – 4 500 złotych,
 • ósma pożyczka i kolejne – 5 000 złotych.

Teraz to na co czekacie od początku. Mowa oczywiście o kosztach pożyczki. Przedstawimy je na przykładzie tej w wysokości 2 000 złotych uzyskanej na 30 dni. Po tym okresie do oddania będzie dokładnie 2 314 złotych. Koszty to więc 314 złotych. Mało. Rzeczywiście jest tu tanio, a nawet najtaniej! Przyzwyczailiśmy się, że za pożyczkę w tej wysokości konkurencja woła sobie 500-600 złotych, a nieco tańsi pożyczkodawcy ponad 400 złotych.

VIVUS PL oferuje nam możliwość zarabiania. Firma prowadzi program, w którym, każdy, kto poleci usługi pożyczkodawcy swoim znajomym, a ci z nich skorzystają, otrzyma 30 złotych. Należy jednak pamiętać, że musimy daną osobę znać, a w dodatku uzyskać zgodę na przesłanie jej zaproszenia.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • masz mniej niż 20 lat,
 • skończyłeś 78 rok życia,
 • nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • nie mieszkasz na terytorium Polski,
 • nie posiadasz pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • nie posiadasz aktywnego Profilu Klienta na stronie Vivus.pl,
 • uzyskałeś negatywną ocenę zdolności kredytowej,
 • nie zawarłeś z firmą umowy pożyczki,
 • nie jesteś konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa,
 • nie posiadasz zdolności do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki,
 • w chwili ubiegania się o pożyczkę, posiadasz zaległości pieniężne względem VIVUS PL.

Opinie

Firma ma jedne z najlepszych opinii klientów. Chwalona jest dosłownie za wszystko. Klienci mówią wprost, że VIVUS PL stanowi wzór, do którego powinni równać się inni. Jest tu tanio. To przyciąga najbardziej. Oprócz tego firma odznacza się uczciwością i solidnością. Jak jednak wiadomo, ideałów nie ma. Czasem trafi się niemiła pani obsługująca nas na linii. Drobne zarzuty są też do szybkości przelewania środków. Okazuje się, że VIVUS PL nie ma kont we wszystkich największych bankach i na środki można czekać nawet dobę. Oczywiście znajdują się osoby, które narzekają, że nalicza im się dodatkowe odsetki za niespłacenie zobowiązania w terminie. Nie wiemy, czego się spodziewały. My polecamy. W końcu to najtańszy pożyczkodawca na rynku. Oprócz tego uczciwy i solidny.

 

Opłata rejestracyjna 1 zł
Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

- jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej jesteś w wieku od 20 do 78 lat.

- posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.

- nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych .

Aby otrzymać pożyczkę w Vivus wystarczy: dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku w Polsce.

17 Stycznia 56
Warszawa, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

Vivus – Szybka pożyczka przez internet

W ofercie Vivus.pl znajdują się atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 100 zł do 4.000 zł, udzielane na okres od 1 do 30 dni.

Wysokość kredytu oraz czas jego trwania określa klient.

Klient nie musi posiadać dodatkowego zabezpieczenia w postaci zastawu czy poręczenia, nie ma też konieczności przedstawiania zaświadczenia z miejsca zatrudnienia.

Vivus.pl uwzględnia w swej ofercie możliwość przedłużenia okresu kredytowania, pod warunkiem uregulowania opłaty proporcjonalnej do wysokości pożyczki okresu kredytowania.

 

Vivus to spółka działająca na rynku pożyczek internetowych.Spółka należy do 4finance Group, która od ponad 5 lat działa w 13 krajach.

Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 0,01 zł lub 1 zł.

Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Czas 15 minut liczony jest od chwili wydania przez pożyczkodawcę pozytywnej decyzji dotyczącej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia.

986 wizyt, 2 wizyt dzisiaj

22 Opinie

 1. Marysia
  Marysia

  Pierwsza pożyczka za darmo i taką wzięłam. Wszystko bezproblemowo załatwiłam przez internet, i tak samo spłacam. Żadnych kruczków, drobnych maczków nie ma w umowie.

  Luty 22, 2016 at 6:43 pm
 2. marykate80
  marykate80

  Bardzo solidna firma, z której usług korzystałam już dwa razy. Podobało mi się, że decyzja o przyznaniu pożyczki była bardzo szybka i na pieniądze też nie musiałam długo czekać. Wszystko było dla mnie jasne i przejrzyste. Raty też nie były jakieś kosmiczne, więc nie były dużym obciążeniem dla budżetu.

  Luty 26, 2016 at 8:20 am
 3. aleksandraochocka
  aleksandraochocka

  Vivus to chyba jedna z popularniejszych pożyczek obecnie na rynku. Gdzie się nie spojrzy, to widać jakieś pozytywne na temat tej firmy. I nie ma się w sumie co dziwić. W przeciwieństwie do wielu innych firm Vivus nie kłamie. Pierwsza pożyczka jest faktycznie darmowa. Jeśli spłacimy ją na czas, to oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. ZA kolejną musimy już zapłacić, ale za to możemy pożyczyć więcej. Pożyczka Vivus może niekiedy naprawdę nas uratować, np. kiedy zepsuje nam się lodówka na 5 dni przed wypłatą. Możemy właśnie wtedy wziąć szybką pożyczkę, kupić nową lodówkę, co i tak będziemy musieli zrobić, a zaraz po wypłacie pieniądze oddać. Ja osobiście cenię Vivusa także za naprawdę minimalne formalności i za to, że pieniądze na moim koncie pojawiają się w dosłownie 15 minut od decyzji.

  Marzec 1, 2016 at 2:53 pm
 4. mrozowska.sylwia
  mrozowska.sylwia

  Mi się nie udało pożyczyć aż 1500 zł za pierwszym razem, ale to jest uzależnione chyba od wieku i wielkości zarobków. Warto też odesłać popisaną umowę, bo dzięki temu następnym razem można pożyczyć więcej.

  Marzec 2, 2016 at 10:32 pm
 5. Chriss
  Chriss

  To prawda, że Vivus jest przyjazny dla klienta. Załatwianie formalności trwa bardzo szybko, a jeszcze szybciej mamy pieniądze na koncie. ja na razie miałem pożyczkę na małą kwotę, ale że spłaciłem w terminie, to zastanawiam się nad większą. Wiadomo w domu zawsze są jakieś potrzeby,

  Marzec 6, 2016 at 3:05 pm
 6. słoneczny
  słoneczny

  Też wziąłem pierwszą pozyczkę na małą kwotę, to taka forma zabezpieczenia. Okazało się, że nie potrzebnie. Teraz spłacam następną i nie ma żadnych ukrytych kruczków. Spłacam w terminie, a raty nie obciążają zbytnio mojego domowego budżetu. Świetna firma.

  Marzec 19, 2016 at 3:25 pm
 7. Lewandowski
  Lewandowski

  Nie wiem czy wszyscy mają takie odczucia, ale dla mnie vivus był dobrym rozwiązaniem. Szybko dostałam pieniądze i dostałam dobrą propozycję rozłożenia rat po sporych problemach ze spłatą. Takie coś mi się podoba.

  Marzec 26, 2016 at 9:16 am
 8. Andre
  Andre

  Tyle to reklamują w telewizji, więc sprawdziłem i i nie narzekam. 10 zł to cały koszt

  Marzec 30, 2016 at 8:24 am
 9. Marcysia132
  Marcysia132

  Korzystałam z pożyczki za darmo. Byłam zdziwiona, że tak szybko i bez problemów załatwiłam formalności. Pieniądze też otrzymałam w tempie ekspresowym. Co do wysokości rat, to nie zagroziły mojemu budżetowi domowemu. Jestem bardzo zadowolona

  Marzec 30, 2016 at 10:58 am
 10. zdziwiona13
  zdziwiona13

  To bardzo przyjazna firma. Potrzebowałam na gwałt pieniędzy, bo miałam pilny wyjazd.Uzyskałam je bez zbędnych zaświadczeń. Formalności naprawdę załatwiane są sprawnie. Pieniądze też szybko dostałam.Po wypłacie oddałam i jestem bardzo zadowolona.

  Marzec 31, 2016 at 5:30 am
 11. metrona
  metrona

  Biorąc pierwszą pożyczkę w swoim życiu, byłam sceptycznie do tego faktu nastawiona. Wolałam wybrać jakąś bardziej znaną firmę i po reklamie w tv wybrałam VIVUS. Pierwsza pożyczka była darmowa i faktycznie było to prawdą, zwróciłam tyle ile pożyczyłam. Formalności przy staraniu się o pożyczkę było mało i szybko je załatwiłam. Decyzję o jej przyznaniu miałam po kilkunastu minutach. Mały minus tylko za mały okres spłaty pożyczki.

  Kwiecień 1, 2016 at 9:06 pm
 12. gwiazdka
  gwiazdka

  Ja teraz korzystałam z pożyczki na małą kwotę, uzyskałam ją bez problemów i decyzja o jej przyznaniu zapadła w parę minut. Pierwsza pożyczka jest darmowa co jest dodatkowym plusem. Jestem bardzo zadowolona.

  Kwiecień 11, 2016 at 11:46 am
 13. marina
  marina

  No teraz powróciła promocja i znów 1600 zł można wziąć za darmo na miesiac. U mnie jak firma oferuje taką ofertę zawsze ma plusa.

  Kwiecień 22, 2016 at 6:55 am
 14. teresaL
  teresaL

  Pierwszy raz usłyszałam o nich w tv. Postanowiłam spróbować i jestem bardzo zadowolona z tego kroku. Szybko bez problemów załatwiłam formalności. Żadnych ukrytych kruczków, wszystko jasne i czytelne. Spokojnie mogę polecić.

  Kwiecień 29, 2016 at 7:55 am
 15. wiosennaja
  wiosennaja

  Świetna firma pożyczkowa. Pierwsza pożyczka za darmo. Minimum formalności i pieniądze na koncie zaraz po weryfikacji. A do tego można trafić na bardzo ciekawe promocje.

  Maj 6, 2016 at 6:24 am
 16. winniczka
  winniczka

  Faktycznie znowu świetna oferta promocyjna. Można dostać 1600 zl za darmo,. Formalności bardzo mało. Pieniądze szybko na koncie.

  Maj 7, 2016 at 8:35 am
 17. zasmucona
  zasmucona

  Pierwsza pożyczka za darmo i to prawda. Żadnych dodatkowych opłat. Umowa jasna i czytelna. Nie ma ukrytych opłat. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada bardzo szybko. Polecam.

  Maj 8, 2016 at 10:51 am
 18. mieszanka1
  mieszanka1

  Ostatnio dużo słyszałam o tej firmie. Postanowiłam spróbować i wzięłam małą kwotę pożyczki. Szybko spłaciłam, oczywiście w terminie i mogłam znowu skorzystać z ich oferty. To bardzo dobra firma, szybka decyzja o przyznaniu pożyczki. Żadnych ukrytych oplat.

  Maj 10, 2016 at 6:46 am
 19. maruda123
  maruda123

  O tej firmie usłyszałam pierwszy raz w tv, postanowiłam wziąć pożyczkę na małą kwotę. I wszystko się zgadzało, pierwsza pożyczka darmowa, czytelna umowa.Formalności w ciągu paru minut. Pewnie tu wrócę.

  Maj 20, 2016 at 6:11 am
 20. samodzielna
  samodzielna

  Faktycznie często można trafić tu na promocje. Sytuacja warta wykorzystania. Załatwianie formalności przebiega bardzo sprawnie. Pieniądze na koncie szybko. Spłata nie sprawia kłopotów.

  Maj 31, 2016 at 7:33 am
 21. Tomas
  Tomas

  No tylko nie zawsze dostanie się taką kwotę jaką się chce. Mi też początkowo odmówili takiej kwoty, musiałem zmniejszyć i wtedy było ok.

  Czerwiec 4, 2016 at 7:41 am
 22. superpanel
  superpanel

  szybko i sprawnie, polecam

  Grudzień 28, 2016 at 7:15 am

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.