Banknot PL

3.00/52 głosów,   2 Opinie
Złóż wniosek www.banknot.pl

5 000 zł

Maks. termin spłaty: 12 miesięcy

Przelew pieniędzy na konto

5 minut

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00

Banknot PL – Odnawialna Linia Pożyczkowa

Zakładamy, że tytuł niewiele Wam mówi o ofercie, którą dla klientów narzekających na brak środków finansowych ma Banknot PL. Nie martwcie się. Postaramy się w jak najłatwiejszy sposób przedstawić to, na co wpadł pożyczkodawca. Będzie to jednak sporym wyzwaniem. Trzeba przyznać, że usługa tego typu jest na polskim rynku pożyczek internetowych rzadkością. Nie dziwimy się. Dlaczego?

Ogólne warunki pożyczki

Zacznijmy od początku, czyli od nazwy. Produkt finansowy ma odnawialny charakter. Otrzymujemy w ten sposób opcje wielokrotnego korzystania ze środków, jakie zostały nam przyznane. Pożyczkodawca daje nam pełny dostęp do całej kwoty od początku, ale to my decydujemy, kiedy i jaką kwotę chcemy sobie wypłacić. Mało tego, decydujemy również o tym ile spłacić. Każda spłata zmniejsza zadłużenie, powiększając tym samym kwotę dostępnych środków. Oznacza to, że mogą one czekać na moment, w którym będziemy ich najbardziej potrzebowali. Nieco to skomplikowane.

Wszystko polega na tym, że otrzymujemy przyznany limit, który wędruje na nasze konto i spłacamy go jak zwyczajną pożyczkę z tą różnicą, że my decydujemy o kwocie raty (która nie może być jednak mniejsza niż ta podana na wyciągu) oraz czasie (pod warunkiem, że wpłacimy coś raz na 4 miesiące). Pieniądze, które oddamy, składają się na kwotę, którą znów będzie można wykorzystać. Tym samym znika tu potrzeba wnioskowania o drugą pożyczkę. W każdej chwili będzie można przyznać ją sobie samemu z poziomu konta na stronie internetowej, pod warunkiem, że jej kwota nie przekroczy wysokości kwoty, którą już oddaliśmy. Mamy nadzieje, że jest już nieco jaśniej.

Firma uważa, że takie rozwiązanie łączy zalety tradycyjnych pożyczek online i zalety Limitu Odnawialnego w rachunku bankowym. My uważamy, że wprowadza zbyt dużo niejasności, warunków do spełnienia i jest przekombinowane. Najlepiej świadczy o tym strona internetowa pożyczkodawcy. To niemal same pytania i odpowiedzi. Nie mamy wątpliwości, że klienci mają ich sporo i nawet odpowiedzi zamieszczone na witrynie nie powstrzymują pożyczkobiorców przed okupowaniem infolinii.

Czas na cyferki. Limit, o który możemy wnioskować, mieści się w zakresie od 500 do 5 000 złotych. Nasza zdolność kredytowa zostanie dokładnie sprawdzona przez Banknot PL i w razie gdy firma uzna, że nie dostosowaliśmy wysokości pożyczki do swoich możliwości, zaproponuje nam niższą kwotę. Przyjemnym rozwiązaniem jest możliwość podwyższenia limitu, gdy znajdziemy lepszą pracę, a tym samym zwiększymy swoje możliwości spłat. Za to należy się plus. Czy za wymagania także? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie jesteś pełnoletni,
 • ukończyłeś 70 rok życia,
 • nie jesteś zameldowany na terytorium Polski,
 • nie masz polskiego obywatelstwa,
 • nie masz konta w banku,
 • nie poradzisz sobie z wypełnieniem wniosku,
 • nie figurujesz na liście dłużników Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej,
 • nie posiadasz stałego źródła dochodów,
 • zgubiłeś dowód osobisty.

Opinie

Firma pożyczkowa online jest przede wszystkim dla osób, które w razie nagłej potrzeby zalepienia domowej dziury budżetowej nie chcą wybierać się do banku, tylko szukają alternatywy. Bank kojarzy nam się z wysokimi wymaganiami, na których udzielają pożyczek lub kredytów oraz ze skomplikowanymi procedurami. W przypadku Banknot PL wcale nie jest prościej. Cała oferta jest dla wielu niejasna. Mało tego. Klienci w swoich opiniach przyznają, że koszty korzystania z usługi pożyczkodawcy wiążą się z kosztami wyższymi niż w przypadku Limitów Odnawialnych w bankach. Przeglądając internet, odnosimy nieodparte wrażenie, że bardzo niewielu klientów korzysta z oferty firmy. Nie jest to dla nas niespodzianką. My ze swojej strony pozostajemy neutralni. Z całą pewnością Banknot PL nie jest dla wszystkich. Jednak ci, którzy pasjonują się zawiłościami w sektorze finansowym, z całą pewnością docenią te zawarte w ofercie opisywanego pożyczkodawcy, choć może lepiej powiedzieć „limitodawcy”.

Przelew symbolicznej kwoty
Linie Pożyczkową możesz otrzymać jeżeli:
-Masz nie mniej niż 21 i nie więcej niż 70 lat
-Posiadasz miejsce zameldowania na terytorium Polski oraz polskie obywatelstwo
-Posiadasz rachunek bankowy (nie akceptujemy rachunków w SKOK) oraz jesteś jego jedynym właścicielem
-Wypełnisz poprawnie Wniosek o Linię Pożyczkową
-Nie posiadasz zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej

Domaniewska 39A
Warszawa, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

Banknot.pl oferuje szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 5000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej.

Proces przyznania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w 5 minut.

Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów.

W momencie akceptacji klient otrzymuje dostęp do pieniędzy i sam decyduje kiedy i jaką kwotę przelewa na swój rachunek bankowy.

Klient płaci jedynie za pieniądze, które wypłacił ze swojej Linii Pożyczkowej.

Umowa pożyczki podpisywana jest elektronicznie na okres 12 miesięcy.

Yes Finance S.A. oferuje pożyczki pozabankowe w formie Odnawianej Linii Pożyczkowej za pośrednictwem platformy pożyczkowej banknot.pl. Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą, który przeprowadza rzetelną analizę wszystkich wniosków o Linię Pożyczkową w oparciu o własne kryteria, dane dostępne w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz Biurach Informacji Gospodarczej (KRD, ERIF, InfoMonitor).

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów i pożyczek nabyte w branży bankowej oraz pożyczkowej. Zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi Klientami, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do przejrzystości kosztów i procesów, szybkości działania oraz elastyczności naszej oferty.

Nasza Odnawialna Linia Pożyczkowa wyróżnia się:

 • Przejrzystością
 • Szybkością podejmowania decyzji
 • Wygodą i elastycznością
 • Brakiem ukrytych opłat

522 wizyt, 1 wizyta dzisiaj

2 Opinie

 1. kajetan
  kajetan

  Moim zdaniem jest to firma godna polecenia. Korzystałem dwukrotnie z jej usług. Nie brałem dużych kwot, chociaż nie wiem czy to sie liczy. Rzeczywiście nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń. Wszystko załatwia się w internecie – bardzo szybko i to mi sie podoba.

  Marzec 13, 2016 at 11:57 am
 2. francuz
  francuz

  Zdecydowanie nie dla mnie. Jestem zbyt zabiegany, aby studiować umowę tego typu. Tyle warunków tu jest, że mogą nas potem złapać na haczyk.

  Kwiecień 6, 2016 at 1:42 pm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.