Lendon PL

3.63/58 głosów,   8 Opinie
Złóż wniosek www.lendon.pl

Pierwsza pożyczka: 1500 zł
Druga pożyczka: 3600 zł

Maks. termin spłaty: 30 dni

Przelew pieniędzy na konto

5 minut

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: 09:00 - 18:00

Lendon PL – wysoka kwota darmowej pożyczki

Darmowa pożyczka dla nowych klientów to nic nowego. Można jednak zauważyć różnicę w ich wysokościach. Niektórzy z pożyczkodawców oferują darmową pożyczkę do dość niskich kwot. Jest to na przykład 500 złotych. Inni dają możliwość zaciągnięcia pożyczki bez kosztów w takiej samej wysokości jak limit oferowany dla nowych klientów. Nie wszyscy. Zdarzają się pożyczkodawcy, którzy oferują dla osoby po raz pierwszy korzystającej z ich usług np. 1 000 złotych, ale warunek pożyczki za zero złotych zakłada, że będzie ona darmowa przy mniejszej kwocie np. 700 złotych. Lendon PL należy do firm, które limit pożyczki dla nowego klienta i limit darmowej pożyczki mają na tym samym poziomie. Wysokim poziomie.

Ogólne warunki pożyczki

Już wysokość pierwszej chwilówki robi pozytywne wrażenie. Przyzwyczailiśmy się, że średnia na rynku firm oferujących pożyczki bez wychodzenia z domu w przypadku tych krótkoterminowych to 1 000 złotych. Opisywany pożyczkodawca jest powyżej tej średniej. Przebija ją o pół tysiąca. Limit pierwszej pożyczki ustalono tutaj na 1 500 złotych. Pamiętacie informację podaną we wstępie? Jeśli tak to wiecie już, że pierwsza pożyczka jest jednocześnie darmową pożyczką. Półtora tysiąca za darmo? Wchodzimy w to!

Dużo pieniędzy, ale będzie trzeba szybko je oddać. Jak to w przypadku chwilówek bywa mamy na to maksymalnie 30 dni. Są firmy, które pozwalają na dłuższą spłatę, ale umówmy się, że wyjątek potwierdza regułę. Lendon PL pod tym względem niestety nie jest. A przydałoby się. Pożyczkodawca ustalił dość wysoki limit kolejnych pożyczek. Największa gotówka, jaka na nas czeka to tutaj 3 600 złotych. Myślimy, że mało kto zdecyduje się na tak wysokie zobowiązanie. Miesiąc to bardzo mało czasu na oddanie takiej kwoty. Jednak z całą pewnością lepszy większy limit niż mniejszy.

Spłata drugiej i każdej kolejnej pożyczki wiąże się z kosztami, które poniesiemy w przypadku ponownego skorzystania z usług firmy. Tak samo, jak w przypadku tego, że Lendon PL jest powyżej średniej, jeśli chodzi o wysokość pierwszej i darmowej pożyczki, jest w przypadku kosztów. Tutaj już powodów do zadowolenia nie ma zbyt wielu. Aby przedstawić Wam koszty, posłużymy się przykładem, który zakłada, że potrzebne nam były 2 000 złotych. Oczywiście wybraliśmy maksymalny czas trwania pożyczki. Wiąże się to z tym, że po 30 dniach całkowita kwota do spłaty to 2 564 złote. Potem może być mniej.

Wszystko za sprawą faktu, iż pożyczkodawca dba i docenia stałych klientów. Oprócz tego, że zwiększą się limity kolejnych pożyczek, to dodatkowo firma wspomina o rabatach. Szczegóły poznamy, logując się na nasze konto użytkownika założone na stronie. Pod warunkiem, że będziemy powracającymi klientami. Za tym, że powinniśmy pożyczać od opisywanego pożyczkodawcy może świadczyć fakt, że jest to międzynarodowa firma. Czy jest tak uczciwa i solidna jakby z tego wynikało? Na to odpowiedzą sami klienci. Już wkrótce.

Jeśli pojawią się problemy ze spłatą jest możliwość skorzystania z opcji refinansowania pożyczki u jednego z pożyczkodawców współpracujących z Lendon PL. Jeśli się na to zdecydujemy, swoje zobowiązania będzie można spłacić nawet od 10 do 30 dni później. Jeśli przekroczymy termin spłaty, zostaną naliczone dodatkowe odsetki, a w najgorszym przypadku zostanie wszczęty proces windykacji długów.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie skończyłeś jeszcze 21 roku życia,
 • jesteś starszy od siedemdziesięciolatka,
 • nie legitymujesz się ważnym dokumentem tożsamości w postaci dowodu osobistego.

Opinie

Na początku ustalmy jedno. Firma jest solidna i uczciwa. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jedyne czego od nas wymaga, to spłata na czas, który widniej w umowie, którą własnoręcznie podpisaliśmy. Klienci twierdzą, że jest tu szybko, łatwo i bez problemów. Niektórzy mają jednak uwagi do obsługi klienta. Zarzuca się jej m.in. małą wiedzę oraz sypanie regułkami wykutymi na pamięć. Nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że pożyczkodawcę należy polecić wszystkim zainteresowanym pożyczaniem pieniędzy przez Internet.

Przelew 1 grosz
Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz „gotówkę od zaraz”.

Potwierdź rejestrację, przelewając z Twojego konta osobistego opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 PLN na rachunek bankowy LendOn.pl. Od razu po potwierdzeniu rejestracji rozpatrzymy Twój wniosek o szybką pożyczkę.

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ pożyczki internetowe są najwygodniejszą i najszybszą formą.

Wymogiem jest wiek: od 23 lat do 65 lat.

Kasprzaka 2/8
Warszawa, Polska


INFOLINIA:
Trasa dojazdu Duża mapa

ŁATWO Potrzebujesz tylko trochę czasu na wypełnienie ankiety i po krótkiej chwili otrzymasz pieniądze na swój rachunek bankowy!

WYGODNIE

Zdobycie środków pieniężnych jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ nie musisz stać w długich kolejkach i tracić czasu na dotarcie do odpowiedniej instytucji. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę w jakimkolwiek miejscu i czasie, a my skontaktujemy się z Tobą po jego rozpatrzeniu.

BEZPIECZNIE

Profesjonalny zespół LendOn.pl starannie opracował zrozumiałą usługę na jasnych warunkach umowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

PRZEJRZYŚCIE

Wszelkie niezbędne informacje są dostępne na naszej stronie internetowej, a jeśli masz pytania, zadzwoń! Wybierając naszą firmę, wybierasz zaufanego partnera. Spełnienie warunków umowy, jest gwarantem pomyślnej współpracy między Tobą i LendOn.pl.

1417 wizyt, 2 wizyt dzisiaj

8 Opinie

 1. Gosia
  Gosia

  Firma jest bardzo przyjazna w stosunku do Klienta, można jej zaufać.

  Luty 26, 2016 at 11:27 am
 2. adamaterska
  adamaterska

  W Lendonie warto wziąć pożyczkę, wtedy kiedy braknie do przysłowiowego pierwszego. Na oddanie jest maksymalnie 30 dni, więc nie jest to typowa pożyczka na raty. Ja korzystałam kilkakrotnie, zawsze na kwoty rzędu 600-800 zł. Wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut. Weryfikacja też długo nie trwa, o ile oczywiście nie ma żadnych komplikacji. Ja każdą swoją pożyczkę spłacałam na czas, więc wiadomo, że nie miałam większych problemów. Polecam, bo jest to firma przyjazna, uczciwa, z jasnymi i czytelnymi zasadami. Ja i pewnie mnóstwo innych osób nie mam zbyt dużej wiedzy o finansach, dlatego ważne jest dla mnie to, aby zasady pożyczki były jak najprostsze.

  Luty 26, 2016 at 2:33 pm
 3. Marynio
  Marynio

  O tak gdy trafiają się nam przejściowe kłopoty finansowe, to warto skorzystać z pożyczki w Lendonie . Załatwianie formalności nie trwa długo i szybko dostajemy pieniądze. Zasady są bardzo proste i czytelne. Należy tylko pilnować terminu spłaty i nie narazimy się na kłopoty.

  Marzec 6, 2016 at 2:55 pm
 4. Chriss
  Chriss

  Ostatnio wyskoczył mi nagły wyjazd i znalazłem się w podbramkowej sytuacji. Na całe szczęście kumpel polecił mi Lendon. Wypełnienie wniosku nie zajęło mi dużo czasu i po chwili miałem gotówkę. Spokojnie mogłem wyjechać i po powrocie uregulować pożyczkę.

  Marzec 6, 2016 at 3:01 pm
 5. miras
  miras

  To chyba, jedna z lepszych firm, która ma w miarę korzystne warunki. Brałem pożyczkę w Lendonie dwukrotnie i w sumie nie mam żadnych zastrzeżeń, także daję 5/5.

  Marzec 6, 2016 at 8:31 pm
 6. ne-n
  ne-n

  Oferują dobre warunki, brałem małą pożyczkę w tej placówce, w sumie nie mam żadnych zastrzeżeń.

  Marzec 9, 2016 at 11:52 pm
 7. hilary
  hilary

  Brałem pożyczkę dwukrotnie w tej firmie. Mogę ją polecić bo nie było żadnych problemów. Powiem nawet że wszystko było super. Szybkie pieniądze, minimalna ilość formalności.. Fajnie że jeszcze takie firmy są, szczególnie jak się potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki.

  Marzec 21, 2016 at 7:09 pm
 8. arek1960
  arek1960

  Pierwsza pożyczka zupełnie za darmo, co na pewno cieszy. Szczególnie polecam osobom, które mają nie najlepszą historię w bazie BIK. W przypadku zmiany terminy spłaty da się dogadać.

  Kwiecień 10, 2016 at 11:02 pm

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.