SALDO

Złóż wniosek

5 000 zł

Maks. termin spłaty: nieokreślony

Przelew pieniędzy na konto

Online, cały czas

Saldo – korzystaj, kiedy chcesz z przyznanego Ci limitu

Finansowe bezpieczeństwo to luksus. Korzystając z opcji odnawialnego limitu pożyczkowego, zapewniamy sobie poczucie zwiększonego bezpieczeństwa finansowego. Wszystko przez to, że możemy postarać się o więcej środków, niż potrzebujemy w danej chwili, a dodatkowe pieniądze wykorzystać, gdy będziemy w nagłej sytuacji. W ten sposób pożyczka, którą sami sobie przyznamy, będzie dostępna błyskawicznie.

Ogólne warunki pożyczki

Na początku jednak trzeba skorzystać z oferty Saldo i otrzymać upragniony limit. W tym celu pierwszym krokiem, który należy zrobić, jest wybranie kwoty tegoż limitu. Potem już tylko wypełniamy wniosek danymi, które znajdują się na naszym podstawowym dokumencie tożsamości, czyli dowodzie osobistą i czekamy na ocenę naszej zdolności kredytowej. Nie potrwa to długo. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkodawca przyzna nam limit, a pieniądze wypłacimy sami. Kiedy nam się spodoba i kiedy będą potrzebne.

Ciekawie rozwiązano tutaj kwestie związane z kosztami tego typu pożyczki. Firma pobiera od nas opłaty jedynie w okresie w którym, korzystamy z limitu. Korzystamy, czyli zdecydowaliśmy się wypłacić część lub całość dostępnej kwoty. Od tego właśnie zależy koszt, jaki poniesiemy. Im mniej wybierzemy naraz, tym mniejsze będą opłaty. Podać należy, że wysokość limitu to od 300 do 5 000 złotych. Maksymalna kwota z całą pewnością pozwoli zaspokoić większość nagłych potrzeb. Te mogą być różnie. Pożyczkodawcy nie interesuje, na co wydamy środki, które sami sobie wypłacimy z przyznanego nam limitu.

Okazuje się, że nie istnieje tutaj określony czas, w którym można korzystać z limitu. Zależy to wyłącznie od nas. Super sprawa. Pozwala to na oszczędzenie czasu związanego z podpisywaniem kolejnej umowy.

Gdy skorzystamy z przyznanych nam środków, rozpocznie się naliczanie okresu rozliczeniowego od momentu pobrania pieniędzy. Jest on ustalony na miesiąc. Po tym czasie mam trzy możliwości. Po pierwsze możemy spłacić całość z wliczonymi prowizjami i odsetkami. Kolejna możliwość to częściowa spłata. Składają się na nią jedynie prowizja, odsetki oraz część pożyczonej kwoty, którą zdecydujemy się zwrócić. Ostatnim wyjściem jest tzw. płatność minimalna. Wiąże się ona z tym, że po miesiącu oddamy jedynie sumę składającą się na prowizje i odsetki. Wszelkie spłaty odbywają się poprzez dokonanie bankowego przelewu. Oznacza to, że możemy skorzystać także z pocztowych przekazów.

Bardzo ciężko wpaść tutaj w finansowe tarapaty. Jeśli wpadniemy w dołek, pamiętajmy o możliwości spłacenia jedynie kwoty prowizji i odsetek. Jeśli nie starczy nam środków nawet na to, firma rozpocznie proces windykacyjny oraz naliczy karne odsetki za brak spłaty na czas. W obu przypadkach wiąże się to, że nie będziemy mogli więcej korzystać z przyznanego nam limitu. Współpraca z firmą skończy się nieodwołalnie.

Kiedy NIE otrzymasz pożyczki:

 • nie ukończyłeś 23 roku życia,
 • nie masz polskiego obywatelstwa,
 • nie mieszkasz na stałe na terytorium Polski,
 • niepoprawnie wypełnisz wniosek na stronie internetowej,
 • nie posiadasz rachunku bankowego „na siebie”,
 • nie dokonasz weryfikacji swojej tożsamości,
 • figurujesz w bazach danych Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Krajowej,
 • firma uzna, że Twoja zdolność kredytowa jest niewystarczająca.

Opinie

Klienci są zadowoleni z maksymalnej kwoty limitu, jaką można tu uzyskać oraz z niskich kosztów pożyczki. Właśnie, klienci. Według opinii i komentarzy bardzo ciężko się nim stać. Wszystko oczywiście wynika ze sporych wymagań. Brak wpisów w bazach oraz indywidualna ocena zdolności kredytowej powoduje, że o firmie mówi się, iż panuje u nich niska przyznawalność odnawialnego limitu. Osoby korzystające z usług Saldo chwalą wygodę takiego rozwiązania. Osobom, które się zastanawiają lub wahają nad decyzją, polecamy spróbować.

Przelew 1 gr
-Musisz mieć ukończone 23 lata
-Posiadać obywatelstwo polskie oraz mieszkać na terytorium Polski
-Wypełnić poprawnie wniosek o odnawialny limit pożyczkowy
-Posiadać rachunek bankowy (nie akceptujemy rachunków w SKOK)
-Dokonać poprawnej weryfikacji tożsamości korzystając z jednej z dostępnych metod weryfikacji
-Nie posiadać negatywnych wpisów w bazach danych Biur Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej S.A.
-Przejść pozytywnie nasz proces oceny zdolności kredytowej

Postępu 15C
Warszawa, Polska


INFOLINIA: 22 395 12 12
Get Directions View Large Map

Tact Finance Sp. z o.o. jest częścią Tact Group, Międzynarodowej instytucji finansowej, która od 2007 roku działa na rynku szybkich pożyczek konsumenckich dla klientów indywidualnych. Swoje usługi oferujemy w Finlandii (marki handlowe www.vippi.fi oraz www.laina.com ) oraz Szwecji (www.kreditlinan.se oraz www.saldo.se) . W Polsce nasza oferta jest dostępna pod marką SALDO (www.saldo.pl).

Tym, co nas wyróżnia, jest elastyczne zarządzanie limitem pożyczkowym oraz brak dodatkowych opłat. Poprzez stronę saldo.pl klienci mogą wnioskować o uruchomianie limitu pożyczkowego, a później nim zarządzać za pośrednictwem ich indywidualnego konta.

Nasze rozwiązania kierujemy głównie do ludzi dynamicznych, ceniących wygodę i przyzwyczajonych do korzystania z Internetu, którzy szukają elastycznych form finansowania.

Nasza firma konsekwentnie łączy nowoczesność z odpowiedzialnością. Nasz limit pożyczkowy jest dopasowany do faktycznych możliwości spłaty klienta. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca przeprowadzamy wnikliwą analizę każdego wniosku o limit pożyczkowy w oparciu o własne zestawienia oraz dane gromadzone w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz Biurach Informacji Gospodarczej (KRD oraz ERIF). Wszystko po to, aby limit pożyczkowy nie stanowił znaczącego obciążenia budżetu domowego pożyczkobiorcy.

168 wizyt, 1 wizyta dzisiaj

Jeden komentarz

 1. Andre
  Andre

  SKorzystałem raz z ich usług. Kontrolują przychody, i do tego dopasowują ile możesz pożyczyć, więc działają jak Bank. Oferta jest ok.

  Marzec 29, 2016 at 10:25 am

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.